LOKASYON

İzmir'in En Değerli Lokasyonu

İzmir’in her yerine ulaşabileceğiniz tramvayın Gayda Vera’nın tam önünden geçmesi ve durağının olması sizler için muhteşem bir ayrıcalık olacak.

Bu ayrıcalığı Gayda Vera sakinleri hep yaşayacak.

GAYDA \ VERA

Sağlam Zemin
Yüksek İnşaat Kalitesi

Gayda Vera, sağlam zemin ve yüksek inşaat kalitesi ile sosyal donatıları öne çıkan oldukça ferah bir eser olarak doğuyor. Hemen önünden geçen tramvay ve kavşağın önünde yer alması sayesinde ulaşım olanakları Gayda Vera’yı maksimum seviyede cezbedici kılıyor.

MUTLULUK

Kapısı Mutluluğa Açılan Yarınlara…

Ataşehir’in hemen yanında yer alan Mavişehir semti alışveriş merkezleri ve sosyal alanlar sebebi ile yüksek bir nüfusa ev sahipliği yapmasından dolayı aralarındaki iki dakikalık mesafeye karşın Ataşehir sakinliği ile ön plana çıkmaktadır. Bu da ailelerin ve keyifli bir hayat yaşamak isteyenlerin birinci tercihidir.

Tercihinizde mutluluk olsun diyorsanız, mutluluk yarınlarda, yarınlar Gayda Vera’da…

GAYDA İNŞAAT

Sağlam Zemin, Sağlıkla Geleceğiniz Emin…

Gayda İnşaat, kurulduğu 1992 yılından itibaren faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe, Kerem ÖZCAN ´ın gerçek kişi ve daha sonra tüzel kişi yapısıyla sürdürdüğü müteahhitlik hayatında edindiği yaklaşık 50 yıllık meslek tecrübesiyle, çok sayıda başarılı işe imza atmıştır.

Gayda İnşaat organizasyon yapısı, inşaat sektöründeki gelişim ve değişimleri yakından izleyerek, tüm iş süreçlerinde etkinlik ve verimlilik esasıyla proje yürütebilecek ve istenen çözümleri üretebilecek düzeyde tasarlanmıştır.

Hizmet kalitesini ISO 9001:2008, çevre duyarlılığını ISO 14001:2004, iş sağlığına ve iş güvenliğine verdiği önemi OHSAS 18001 Yönetim Sistemleri belgelendirerek, proje odaklı çalışma disiplini ile hizmet kalitesini sürekli geliştirmekte, müşteri memnuniyetini artırmakta ve mevcut başarısına yeni projeler ekleyerek hızla büyümektedir.

YAŞAM ALANI

Kat Planları

Sizler için özel olarak oluşturulmuş yaşam alanlarının özellikleri tamamen mutluluğunuz düşünerek tasarlandı.

Parsel Alanı 3309,35 m2
Toplamda Daire Olarak 124 Adet Bağımsız Bölüm
1+1 DAİRE 32 ADET
2+1 DAİRE 26 ADET

Bodrum + Zemin (Ticari Alanlar) + 7 Kattan Oluşuyor


0
DETAYLAR

Proje Detayları

Gayda Vera, İzmir’in en değerli lokasyonlarından Ataşehir’de yükselmektedir. Ataşehir bölgesi sağlık kurumlarına, okullara, alışveriş merkezlerine olan yakınlığı sebebiyle her zaman tercih sebebi olmuştur.

KAPALI OTOPARK HER DAİREDE HER DAİREDE HER DAİREDE
25 - 30 Araç Vestiyer 3 Adet Ankastre 1 Adet Klima Alt Yapısı
Merkezi Sistem Isıtma Kat Hollerinde Yangın Algılama ve Springler Sistemi
Kapıcı Hizmeti 2 Adet Ana Merdiven
24 Saat Kamera Sistemi 2 Adet Yangın Merdiveni
Görüntülü Interkom Sistemi

KONUM BİLGİLERİ

Ataşehir

Mavişehir / İzmir

SATIŞ OFİSİ

Ataşehir Mahallesi 8250 Sokak No: 50 Çiğli / İZMİR

TEL 444 4 934